Gizlilik Politikası

Elma24.com sağlık içeriği barındıran bir internet sitesidir.

Elma24.com internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek aşağıda belirtilen koşulları kabul etmiş olursunuz. Aşağıda yer alan koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu internet sitesini kullanmayınız.

Sitenin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar ve masraflardan elma24.com sorumlu tutulamaz.

Elma24.com içerisinde yer alan tüm yazıları ve sayfa içeriklerini dilediği zaman, dilediği şekilde değiştirme ya da yayından kaldırma hakkına her zaman sahiptir.

Site içerisinde yer alan yazıların/bilgilerin olası yanlışlıklarından, eksikliklerinden ya da bu yazılara/bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan ve masraflardan dolayı elma24.com sorumlu tutulamaz. Sağlıkla ilgili olan her türlü yazı, değerlendirme yorum ve fotoğraf; Site ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik olup, hiç bir şekilde kişinin doktorundan bağımsız teşhis ve tedaviye yönlendirilmesi anlamına gelmemektedir.

Elma24.com’u oluşturan her türlü tasarım ve bunun için gerekli materyaller, bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, elma24.com’a aittir. Herhangi bir kişi/kuruluş, önceden elma24.com’un yazılı iznini almadıkça, sitenin belli bir kısmını başka bir web sitesinde kullanamaz veya başka bir web sitesinin bağlantısını kuramaz.

Bu site elma24.com’a ait olmayan, üçüncü şahısların sahip olduğu ve yine bu şahıslarca işletilen internet sitesi, forum, blog ya da sosyal ağ kanallarına bağlantılar ve yönlendiriciler içerebilir. Elma24.com, dış linkler olarak tabir edilen ve ulaşılan bu sayfalarda sunulan yazılı ve görsel içerik, bilgi, ürün ve hizmetler ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Elma24.com, işbu “ Gizlilik Sözleşmesi” hükümlerini dilediği zaman tek taraflı olarak değiştirebilir. Elma24.com’un değişiklik yaptığı “Gizlilik Sözleşmesi” hükümleri uygulamada yayınlandığı tarihte yürürlülük kazanır.

Kullanım koşulları ve Gizlilik Sözleşmesi Türk kanunlarına tabidir.

Günlük sağlık ipuçları alın.