Yayın Politikası

1. Amacı, Vizyonu ve Temel Değerleri:

Elma24.com, sağlık konulu içerikler yayınlayan bir web sitesidir.

  • Amaç: Sağlık konularında okuyucuya güvenilir ve kolay anlaşılır bilgiler sunmak.
  • Vizyon: Okuyucularda sağlık okur-yazarlığı bilincini geliştirmek.
  • Temel değerler: Güvenilir, sade ve doğru içerik yayınlamak.

2. İnsan Hakları:

Elma24.com, İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi‘ni benimsemekte ve yayın içeriğinde de bu bildiriyi göz önünde bulundurmaktadır. Elma24.com, yayın prensipleri dahilinde olan yayın amacı, vizyonu ve temel değerlerinde; herkesin ırk, renk, cinsiyet, dil, din, siyasi veya diğer herhangi bir milli veya içtimai menşe, servet, doğuş veya herhangi diğer bir fark gözetilmeksizin eşitliğine ve özgürlüğüne inanmaktadır. Elma24.com yayınladığı içeriklerde bu bildiriyi göz önüne almaktadır.

3. Şeffaflık ve Tarafsızlık:

Elma24.com ilkelerinden ödün vermeyen şeffaf bir yayıncılık anlayışını desteklemektedir. Elma24.com, herhangi bir çıkar grubu, örgüt, ideoloji, politik veya dini; hiçbir oluşumun parçası değildir. Yazarlarımızın yazdıkları fikirler, kendi özgür düşünceleridir.

4. Güvenilirlik:

Elma24.com, sunduğu tüm bilgilerin doğruluğunu kontrol eder ve bu bilgilerin geçerliliğine son derece önem verir. Ancak site içerisindeki bilgilerin bazılarında editörlerin veya yazarların gözden kaçırdığı yanlış ya da eksik bölümler olabilir. Böyle durumlarda gerekli güncellemeler yapılmaktadır.

5. Gizlilik:

Elma24.com okuyucularından aldığı e-posta, isim/soyisim, bilgi/öneri/istek mesajlarının bilgileri ikinci derece birey veya kurumlarla paylaşılmaz veya herhangi bir yerde yayınlanmaz.

6. Telif ve Kopyalama Hakkı:

Tüm yayın hakları Elma24.com’a aittir. İçerikleri (sadece kısmi olarak) kopyalayabilmek için sitemizde yer alan Kullanım Koşulları’na uyulması yasal zorunluluktur.

7. Sorumluluğun Reddi:

Elma24.com’da yer alan içeriklerden yazarlar sorumludur. İçerikler uzman kişiler ve güvenilir kaynaklardan elde edilse de Elma24.com ve yazarlarımız bu bilgilerin doğruluğunun garantisini veremez. Sitemizdeki hiçbir içerik bir hastalığa teşhis koyma ve bir hastalığı tedavi etme sorumluluğu taşımaz. Bu konuyla ilgili olarak sitemizdeki Kullanım Koşulları sayfasında yer alan Tıbbi Sorumluluk ve Uygulama Sorumluluğu Reddi Beyanı’nı okuyunuz.

Günlük sağlık ipuçları alın.